Wszystkich Świętych 2017

Wszystkich Świętych 2018

 

 Przed nami Wszystkich Świętych. Tradycyjnie już w tym czasie w okolicach tomaszowskich cmentarzy zmianie ulegnie organizacja ruchu. Obowiązywać one będą od 31 października od godz. 15.00  do 2 listopada do godz. 7.00.

 

 

 Cmentarz przy ul.  Dąbrowskiej
- będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy na odcinku ulicy Podleśnej oraz ulicy Bema, a także od ul. Podleśnej do bramy cmentarza i dalej w kierunku ulicy Dąbrowskiej.
- na odcinku ulicy Bema po stronie lewej zostanie wprowadzony zakaz zatrzymywania się
- na ulicy Dąbrowskiej ( od ulicy Bema do końca cmentarza ) będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się (nie dotyczy parkingu przy cmentarzu)
- wyznaczony zostanie dodatkowy parking przy bramie od strony ul. Podleśnej (oznakowanie kierujące na parking dodatkowy znajdzie się na ulicach: Bema, Zielonej, Przyrodniczej i Podleśnej).

Zmiana organizacji ruchu Cmentarz Dąbrowska


Cmentarz przy ul. Smutnej
- będzie obowiązywał zakaz ruchu na ulicach takich jak: Smutna, Cmentarna (od ul. Długiej do ul. Smutnej), Zaułek (od ul. Długiej do ul. Smutnej), Sienna (od ul. Długiej do ul. Smutnej), Ugaj (od ul. Grota Roweckiego do ul. Cegielnianej), Cekanowska (od MOPS do ulicy Ugaj)
- będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się na ulicach takich jak: Długa (od ul. Poprzecznej do ul. Cegielnianej - strona lewa) Cmentarna (od ul. Warszawskiej do ul. Długiej – obustronnie), Skłodowska (w rejonie Zakładu Energetycznego)
- wyznaczony zostanie parking przy ul. Skłodowskiej i ul. Cegielnianej (odcinek od ul. Ugaj do ul. Skłodowskiej)

zmiana organizacji ruchu - Cemntarz ul. Smutna

Wytworzył:
Udostępnił:
Surmański Tomasz
(2017-10-30 13:01:45)
Ostatnio zmodyfikował:
Surmański Tomasz
(2018-10-29 09:11:44)